O Nas

Alicja Broda

Jestem położną z 27-letnim doświadczeniem zawodowym. W 2007 roku ukończyłam specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego. W marcu 2014 r. zdobyłam tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego.  Pracuję w Szpitalu Wojewódzkim im. Swiętego Łukasza w Tarnowie na oddziale ginekologiczno – położniczym.

Mój zawód to powołanie, pasja i spełnienie- kocham to co robię . Prywatnie jestem żoną i mamą czwórki wspaniałych dzieci – dwóch synów i dwóch córek. Własne doświadczenie macierzyństwa wzbogaciło mnie i stanowi wspaniałe źródło wiedzy, którą mogę się dzielić pracując z przyszłymi rodzicami w szkole rodzenia i na oddziale.

Uważam, że ciąża i poród są wydarzeniami naturalnymi a jednocześnie magicznymi – pomagam rodzicom świadomie wykorzystać i przeżyć te chwile.

Moja praca to dla mnie nieustanna satysfakcja z służenia innym pomocą.

Ewa Kapłańska

Ewa KapłańskaJestem położną od 27 lat. Pracuję w Szpitalu Wojewódzkim im. Świętego Łukasza w Tarnowie na oddziale ginekologiczno – położniczym. W 2007 roku zdobyłam specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego. Mam długoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoły rodzenia.

Położnictwo to moja pasja. Uważam, że każde narodziny powinny odbywać się w atmosferze miłości, radości i intymności. W szkole rodzenia pomagam parom przygotować się do porodu w zgodzie z naturą.

Możliwość komentowania jest wyłączona.